Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Obowiązkowa zabawka dla O2 :-)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Puchacz
    Dzida, no mam nadzieje, ze grudzien przeczekamy przy tym kursie wymiany. Plus ja kombinuje kontakt do czlowieka w okolicy Wawy, ktory wspolpracuje z Kufatec'iem. Moze cos z tego wyjdzie.
    Ok to daj znać, bo przy tym kursie to jest

    Komentarz


    • to ja sie tez pisze na to
      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

      Komentarz


      • 1. oolsztyniak.
        2. Dzida
        3. Jareczek71
        4. Puchacz
        5. ZymiT
        6. S3 CHRIS

        [ Dodano: Nie 22 Sty, 12 18:45 ]
        Panowie, ponieważ właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem E-MFA, odpadam z listy grupowego zakupu tego urządzonka. (śmiga pięknie u mnie - dla przypomnienia moje auto to BKD Elegance MY 2008 )

        1. oolsztyniak
        2. Jareczek71
        3. Puchacz
        4. ZymiT
        5. S3 CHRIS

        Komentarz


        • Panowie, czy coś się będzie kręcić w temacie tego zakupu grupowego? Potrzbuję tego urządzonka

          Komentarz


          • Odgrzeję kotleta - narazie nie chcę zakładać nowego wątku,
            jeśli byłoby kilku chętnych to jest teraz możliwość aby dostosować VFIZ do współpracy z O2,
            przykładowe można znaleźc na youtubie,
            trzeba tylko znaleźć kogos zainteresowanego z okolic Gliwic/Katowic w celu testów gdyż ja nie mam dostępu do tego auta.

            Komentarz


            • Również pozwolę sobie odgrzać kotlecika. U mnie sytuacja wygląda tak, że E-MFA zniknęło mi z menu maxi dota. Najprawdopodobniej w wyniku moich czystek VCDSem - z "Instalaltion list" CAN usunąłem telefon bo drażniło mnie, że wywala "Cannot be reached". Doczytałem, że E-MFA udaje właśnie telefon i zapewne z tego powodu nie widziałem opcji w menu maxi dota. Ponownie zaznaczyłem więc opcję telefonu w CANie, ale mimo to E-MFA się niestety nie pojawiło. Prosiłbym zatem o poradę gdzie jeszcze coś włączyć tudzież zakodować żeby menu ponownie się pojawiło.

              Komentarz


              • phpion, spróbuj odłączyć od prądu columbusa.
                RS
                pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • Siemanko.
                  Ja trochę laik w tych sprawach jestem i proszę o wyrozumiałość.
                  Mam pytanko.
                  Mam O2 FL 2009/2010 1.9 BXE
                  Wyświetla mi temperaturę powietrza, spalanie, km itd. Ale nie mam sugerowanych biegów itd. Czyli chyba nie mam maxi dot. A i radio swing.
                  Czy to ustrojstwo ma rację bytu u mnie czy raczej musiałbym wstawiać wskaźniki?
                  Z góry dziękuję za odpowiedź.

                  Pozdrawiam
                  Ślicznotka: O2 FL :-)

                  Komentarz


                  • karoldab82,
                    Zamieszczone przez karoldab82
                    Ale nie mam sugerowanych biegów
                    ja nie mam maxi dot a mam to-rok 2011 :idea:
                    Dawid
                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez karoldab82
                      Siemanko.
                      Ja trochę laik w tych sprawach jestem i proszę o wyrozumiałość.
                      Mam pytanko.
                      Mam O2 FL 2009/2010 1.9 BXE
                      Wyświetla mi temperaturę powietrza, spalanie, km itd. Ale nie mam sugerowanych biegów itd. Czyli chyba nie mam maxi dot. A i radio swing.
                      Czy to ustrojstwo ma rację bytu u mnie czy raczej musiałbym wstawiać wskaźniki?
                      Z góry dziękuję za odpowiedź.
                      Ostatnio szukałem opcji włączenia "podpowiadacza" biegów w kolegi O2 FL, zegary z Maxi-dotem i nic się nie dało zrobić. Auto z 2010 roku. Myślę, że to zależy od wersji softu zegarów.

                      W mojej z 2012 roku miałem podpowiadacza zmiany biegów w zwykłych zegarach.
                      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                      ​​​
                      Grzegorz

                      Moja Ambitna Czarnula

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez georgg
                        Zamieszczone przez karoldab82
                        Siemanko.
                        Ja trochę laik w tych sprawach jestem i proszę o wyrozumiałość.
                        Mam pytanko.
                        Mam O2 FL 2009/2010 1.9 BXE
                        Wyświetla mi temperaturę powietrza, spalanie, km itd. Ale nie mam sugerowanych biegów itd. Czyli chyba nie mam maxi dot. A i radio swing.
                        Czy to ustrojstwo ma rację bytu u mnie czy raczej musiałbym wstawiać wskaźniki?
                        Z góry dziękuję za odpowiedź.
                        Ostatnio szukałem opcji włączenia "podpowiadacza" biegów w kolegi O2 FL, zegary z Maxi-dotem i nic się nie dało zrobić. Auto z 2010 roku. Myślę, że to zależy od wersji softu zegarów.

                        W mojej z 2012 roku miałem podpowiadacza zmiany biegów w zwykłych zegarach.
                        Słyszałem też od kolegi spacewallkera że zależy to również od sterownika silnika....
                        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • Daj spokój z tym podpowiadaczem. Wg mnie zbyt wcześnie każe wrzucać wyższy bieg.

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X